Що таке ЯDro?

Житловий комплекс “ЯDro” - це життя у квартирах бізнес-класу з великою закритою територією, озером, ландшафтним парком та зручною інфраструктурою.

Для міста проект відкриє абсолютно новим формат нерухомості, що зробить проживання в улюбленому Дрогобичі ще комфортнішим. В одному місці ми поєднуємо все, що необхідно для життя, дозвілля, розваг, відпочинку та роботи.

Місія

Чому?

Ми створюємо житловий комплекс таких масштабів, тому що любимо Дрогобич і віримо в нього. Розуміємо, що ніхто, крім самих дрогобичан, не почне допомагати місту рухатися вперед. Бо коли нічого не робиться, то й нічого доброго не станеться. Від кожного залежить, яким місто буде через рік, два, десять, тому що кожен з нас і є Дрогобич, я є Дрогобич, ЯДро.

Для кого?

Але однієї любові замало, тому нашою справою ми відкриваємо нові можливості не лише для дрогобичан, а й мешканців сусідніх населених пунктів.

Як?

Проект покликаний показати потенціал міста, залучити сюди інвестиції, об’єднати людей з подібними цінностями, і найголовніше - створити максимально комфортні умови для життя та праці резидентів.

Генеральний план

Документи

Будівництво ЖК «ЯDro» здійснюється з дотриманням усіх норм та вимог чинного законодавства України у галузі будівництва та на підставі всієї необхідної дозвільної документації.

Любіть Дрогобич ще більше

Основна відмінність ЖК” ЯDro” від усіх інших у місті - це те, що ми пропонуємо мешканцям не просто чотири стіни, а повноцінне невеличке містечко зі всіма зручностями, сервісом та великою зеленою зоною.

 • Cучасні квартири

  Панорамні вікна, просторі балкони та тераси, дворівневі пентхауси з краєвидом, планування з можливістю перепланувань під Ваш смак, розробка дизайну для обраної квартири.

 • Інфраструктура

  Паркінг, магазини, супермаркет, хімчистка, спортзал, зона барбекю, дитячий та спортивний майданчики, спа-центр.

 • Безпека

  Закрита територія, цілодобова охорона, камери відеонагляду, пожежні датчики в під’їздах.

 • Дитячий садочок

  Не потрібно нікуди їздити чи далеко ходити, адже одразу біля Вашого будинку буде приватний садочок, який, можливо, Ви навіть зможете бачити з власного вікна. Ваш малюк завжди поряд і в надійних руках!

 • Екологія

  Розташування в тихому районі, прибудинкова територія з ландшафтним дизайном, облагороджене озеро, велика кількість зелених насаджень, зони відпочинку.

 • Cервіс

  У житловому комплексі буде своя обслуговуюча компанія, в обов’язки якої входить догляд за всією територією (під’їзди, дах, паркова зона, дитячі та спортивні майданчики), а також залагодження дрібних ремонтних робіт, які стосуються усіх місць загального користування. А консьєрж-сервіс буде виконувати доручення резидентів, такі як: бронювання квитків чи столика в ресторані, занесення речей у хімчистку і т.д.